fbpx

Ponúkame

Sicília má jedinečnú atmosféru, ktorú Vám prinášame do Košíc.

Káva

Rodina BORGHI sa venuje praženiu kávy už od roku 1946. S pribúdajúcimi rokmi rastie dopyt klientov po jej nových alternatívnych produktoch. 
Aby uspokojili potreby a požiadavky všetkých zákazníkov, Caffe Borghi ponúka širokú škálu svojich výrobkov od čajov až po kávu bez kofeínu a horúce nápoje obsahujúce ženšeň.

Špecialisti Borghi nikdy nezabúdajú na základný princíp, vďaka ktorému prinášajú do kaviarní a vašich domovov vynikajúce produkty:

„Existuje len jeden spôsob, ako robiť veci dobre.”
Zistiť viac

Tradičné talianske špeciality

Cannoli sú typickým dezertom pre Sicíliu, ktorý sa vyváža do celého sveta.

Chrumkavé pečivo v tvare trubičky je plnené sladkou krémovou náplňou, ktorá zvyčajne obsahuje ovčí syr ricotta. Ricotta náplň sa vyrába každý deň a trubičky sa plnia pred podávaním. Cannoli sa posypávajú drvenými pistáciami, čokoládou či citrusovou kôrou.

Vďaka tomu sú cannoli vždy čerstvé a chrumkavé. Vzhľad, vôňa a chuť cannoli ulahodí vaším zmyslom.

Okrem tejto pochúťky u nás v kaviarni nájdete arancini, bruschette, taliansky olivovový olej či prosecco.
Objednať

Čaj

Kvalitné ceylónske čaje Hyson majú vyšší obsah antioxidantov vďaka faktu, že k vám prichádzajú čerstvé priamo z plantáží. Ich pestovanie nijako nezaťažuje životné prostredie. Chuť a vôňa čaju Hyson naštartuje vaše rána, spríjemní deň a večer pomôže zrelaxovať.

Prídte si vychutnať šálku čaju Hyson a nechajte sa rozmáznavať ich lahodnosťou.
Objednať

Spoločenské podujatia a prenájom priestorov

V priestoroch našej kaviarne organizujeme spoločenské podujatia. Naším cieľom je prinášať návštevníkom nezabudnuteľné zážitky v spoločnosti hudobníkov, spevákov, tanečníkov, ale aj kuchárov. Naše tanečné workshopy sa tešia vysokému záujmu.

Sledujte našu stránku na Facebooku a buďte informovaní o aktuálnom dianí.

V priestoroch kaviarne radi privítame uzavretú spoločnosť do 30 ľudí. Priestory si môžete rezervovať.
Rezervovať
Domov
envelope-ophonecross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram